WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie.

Celkovo 15 vozidiel HOPIN taxi prináša v rámci pilotnej prevádzky do konca februára svojim zákazníkom viac komfortu. Vozidlá sú v spolupráci s Orangeom vybavené službou Internet do auta. Cestujúci tak môžu byť #vsadeonline, a navyše bezplatne. Zákazník, ktorý využije alebo si priamo cez aplikáciu vyberie auto označené ako Orange WiFi taxi, si môže počas celej jazdy užívať internetové WiFi pripojenie zadarmo.

carwifi_ilustrak

Internet pohodlne aj na cestách

Služba Internet do auta od Orangeu umožňuje byť online kedykoľvek, nezávisle od toho, či sa nachádzate doma, v kancelárii alebo na cestách. Dostupná je s piatimi dátovými paušálmi s objemom predplatených dát od 1 000 do 35 000 MB a mesačným poplatkom od 5 € do 34,99 eur. Podrobnejšie informácie o Internete do auta nájdete aj na webovej stránke služby Internet do auta.

Taxíky pod palcom

Aplikácia HOPIN TAXI je dlhodobo najpopulárnejšou taxi aplikáciou na Slovensku. Je dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry, ako aj na desktopoch. HOPIN pôsobí na Slovensku v Bratislave a v Košiciach, služba je dostupná i v Čechách, na Ukrajine a v Slovinsku. Za dva a pol roka pôsobenia na trhu vybavil HOPIN 1,5 milióna objednávok, čo predstavuje v priemere 9,5 milióna najazdených kilometrov.

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement