Vlajková loď Huawei P10 vstupuje na Slovensku do predaja

Od dnešného dňa je na Slovensku dostupný nový prémiový smartfón Huawei P10. Vlajkový model Huawei je k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 599 € vo farebných variantoch Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue.
Celokovový smartfón s uhlopriečkou displeja 5,1 palca je vybavený druhou generáciou duálneho fotoaparátu, na ktorého vývoji sa po úspešnej spolupráci pri predchádzajúcom modeli Huawei P9 opäť podieľala spoločnosť Leica. Hlavný duálny fotoaparát (12 Mpx farebný a 20 MPx čiernobiely snímač), po novom disponujúcu optickou stabilizáciou obrazu, dopĺňa predný 8 MPx selfie fotoaparát, ktorý je rovnako certifikovaný spoločnosťou Leica.
Vďaka nemu je možné vyhotoviť ešte dokonalejšie portrétové fotografie. Snímač odtlačkov prstov sa presunul na prednú stranu a slúži tiež ako ovládací prvok zariadenia. Huawei P10 má novú nadstavbu užívateľského prostredia EMUI 5.1 s radom nových užitočných funkcií. Vysokokapacitná 3200 mAh batéria podporuje technológiu rýchleho nabíjania Huawei SuperCharge (5V/4,5A), vďaka ktorému je možné za 30 minút nabíjania dosiahnuť úroveň nabitia, ktorá vystačí na celý deň používania.

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement