Telekom zvýši voľný objem dát pri vyšších paušáloch Happy

Telekom pripravil od 1. februára 2017 zvýšenie voľného objemu dát pri vyšších paušáloch Happy. Zmena sa týka programov Happy XXL a Happy Profi a uplatní sa pre všetkých, nových i existujúcich zákazníkov automaticky.

Happy XXL bude po novom obsahovať 8 000 MB dát v slovenských sieťach Telekomu (doteraz 6 000 MB) a pri Happy Profi sa objem dát zdvojnásobí zo 6 000 na 12 000 MB dát. Objem dát pre využívanie v roamingu a ďalšie parametre paušálov, vrátane mesačného poplatku, ostanú nezmenené.

 

Pre nových zákazníkov, ktorí si zoberú Happy XXL či Happy Profi po 1.2.2017 sa nový objem dát uplatní automaticky a pre existujúcich už od najbližšieho zúčtovacieho obdobia po 1.2.2017 (vrátane).

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement