Telekom zaraďuje do akciovej ponuky LG K4 a LG K10

Telekom rozširuje aktuálnu ponuku mobilných telefónov o dve novinky kórejského výrobcu LG – do ponuky dnes, v piatok 18. marca 2016, zaraďujeme modely LG K4 a LG K10.

 

Novinka LG K4 disponuje 4,5-palcovým displejom s rozlíšením 480 x 854 bodov, 1 GB RAM a 8 GB vnútornej pamäte. Vo výbave nechýba zadný 5-megapixelový fotoaparát s automatickým zaostrovaním, predná 2-megapixelová kamera, ktorú môžete ovládať aj gestami.  Štandardom je už podpora dátových sietí LTE, HSPA+, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.1.

 

LG K4 je dostupný smartfón, ktorý bude k dispozícii už za 1 € mesačne od Happy M. Všetky ceny nájdete na tomto odkaze:

https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/lg_k4

LG K4

Druhou novinkou z dielne LG je model LG K10 s 5,3-palcovým displejom s rozlíšením 1280×720 pixlov. Okrem plnej konektivity v LTE sieti ponúka kvalitný fotoaparát s 13 Mpix rozlíšením. Nechýba mu ani Wi-Fi, Bluetooth, solídna 2 300 mAh batéria, GPS, FM rádio a na plné využitie aplikácií aj výkonný štvorjadrový procesor.

LG K10

LG K10 bude k dispozícii už za 1 € mesačne od Happy L. Ďalšie ceny nájdete tu:

https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/lg_k10

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement