Telekom zaraďuje do akciovej ponuky BlackBerry Passport a HTC One M8s

Popri štarte očakávanej dvojice Samsung Galaxy S6 a S6 edge telekom zaraďuje dnes do akciovej ponuky aj ďalšie dva modely: BlackBerry Passport a HTC One M8s.

 

BlackBerry Passport je špičkový biznis prístroj, ktorý má viaceré netradičné, ale pre používateľov špeciálne prispôsobené funkcie ako napríklad štvorcový displej s rozlíšením 1440×1440 pixlov, plnohodnotnú QWERTY klávesnicu, ale aj 4-jadrový procesor, 3 GB pamäte, 13-megapixlový fotoaparát a samozrejme aj podporu 4G siete.

 pic01

BlackBerry Passport je k dispozícii za nasledujúce ceny:

https://www.telekom.sk/web/guest/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/bb_passport

 

HTC One M8s je kvalitný model s 5“ Full HD displejom, 8-jadrovým procesorom, 13-megapixlovým fotoaparátom a aj podporu 4G. Novinka je vybavená už OS Android 5.0 a bude k dispozícii za veľmi dobré ceny:

https://www.telekom.sk/web/guest/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/htc_one_m8s

pic01-1

Telekom je zároveň aj jediný operátor, ktorý už tretí týždeň predáva vlajkovú loď HTC – model One M9. Ceny a detaily nájdete na tejto stránke:

https://www.telekom.sk/web/guest/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/htc_one_m9

 

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement