Stvorený, aby prežil – nový odolný smartfón CAT S31

CAT S31 je nasledovníkom smartfónu CAT S30, ktorý používajú zákazníci pracujúci v priemyselných odvetviach, alebo tí, ktorí ho využívajú na rekreačné aktivity a často vystavujú svoj mobilný telefón záťaži. Títo zákazníci sú z odvetví ako je stavebníctvo, poľnohospodárstvo, bezpečnosť či oprava vozidiel, alebo sa venujú aktivitám ako je turistika, rybolov a cyklistika. Nový CAT S31 je vybavený vylepšeniami a kľúčovými prvkami, ktoré podľa výskumu značky CAT jej zákazníci skutočne ocenia – ide hlavne o kapacitu batérie, silné zabezpečenie a technológie displeja.

Zákazníci značky smartfónov CAT potrebujú telefón, na ktorý sa môžu spoľahnúť, čo je dôvodom, prečo je CAT S31 navrhnutý tak, aby vám stále fungoval. Má silnú batériu s kapacitou 4000 mAh, jeho telo je podľa certifikátu IP68 odolné proti vode, prachu a pádu z výšky do 1,8 metra na betón. Telefón s certifikátom MIL SPEG 810G, ktorý zvládne všetky živly. CAT S31 je telefón, ktorý si môžete so sebou zobrať kamkoľvek, aby ste zostali v spojení a urobili viac.

V štúdii, ktorej sa zúčastnilo takmer 22 000 používateľov telefónov CAT, viac ako tri štvrtiny (76%) uviedli, že je pre nich nevyhnutná dlhá životnosť batérie a 98% to považovalo za vysoko cenený kľúčový prvok. Výskum tiež ukázal, že 76% používateľov poškodilo svoj predchádzajúci mobilný telefón a zažili frustráciu a problémy s používaním spôsobené poškodením ich často jediného komunikačného prostriedku. Ako sa dalo čakať, 94% majiteľov telefónov CaT si na svojom telefóne cení, že je odolný proti pádu, zatiaľ čo 71% tvrdí, že je pre nich nevyhnutná obrazovka odolná proti poškriabaniu.

CAT S31 predstavuje základ portfólia smartfónov CAT so zdokonaleniami a vylepšeniami každého prvku, o ktorom vieme, že je pre našich zákazníkov dôležitý. Udržiava si popredné silné zabezpečenie, ktoré naši zákazníci vyžadujú, a súčasne ťaží z vylepšení batérie, výkonu obrazovky, z lepšieho fotoaparátu, pamäti a procesora, čo spoločne zaručuje, že je vyrobený tak, aby prežil,“ povedal Peter Stephens, CEO spoločnosti Bullitt Group, držiteľa globálnej licencie na mobilné technológie značky Caterpillar.

Odolný a pružný CAT S31 je skutočne pevný telefón, ktorý pôjde ďalej, nech ho stretne čokoľvek. Stavia na dedičstve telefónov CAT vo vytváraní odolných zariadení so silným zabezpečením vrátane odolnosti proti vode a prachu podľa certifikátu IP68 a certifikátu MIL SPEC 810G. Rovnako ako u všetkých smartfónov CAT danej kategórie, odolnosť voči pádu CAT S31 je overovaná opakovaným testom pádu na betón z výšky do 1,8 metra, z každého smeru. Takisto je testovaná aj odolnosť proti vode v hĺbke vody do 1,2 metra počas 35 minút a dokáže zvládnuť teplotné šoky. Okrem toho je jeho jasný 4.7″ HD displej chránený sklom Gorilla Glass od spoločnosti Corning, odolným proti poškriabaniu. Displej sa dá čítať na priamom slnečnom svetle a dotykovú obrazovku možno obsluhovať mokrými prstami či v rukaviciach.

Kľúčové parametre

 • Výkonná 4,000 mAh batéria
 • Odolný proti vode/prachu (IP68), testovaný na pád z výšky 1,8 m na betón, MIL SPEC 810G, chránený sklom Gorilla Glass 3
 • Vodoodolný smartfón – do 1,2 metra počas 35 minút
 • 4.7″ 720p HD displej optimalizovaný na použitie vonku s dotykovou obrazovkou, ktorú možno obsluhovať mokrými prstami či v rukaviciach
 • Systém Android Nougat
 • 2GB RAM, 16GB ROM, rozšíriteľný úložný priestor (microSD)
 • Čipset Qualcomm Quad-Core 1.3GHz Snapdragon
 • 8MP zadný fotoaparát, 2MP predný fotoaparát
 • LTE Cat 4, VoLTE, VoWiFi
 • Texturovaný, dizajn na extra pevné uchopenie
 • Nastaviteľné tlačidlo rýchlej voľby použiteľné na Push to Talk (PTT), na volanie SOS (aplikácia Lone worker) alebo na ľahké zapnutie baterky či fotoaparátu
 • Usporiadané aplikácie a katalóg s obsahom
 • Dual SIM – Nano

Odporúčaná cena smartfónu CAT S41 je 329 € a zakúpiť si ho bude od októbra možné u operátorov alebo vo vybraných obchodoch.

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement