RECENZIA: Creative Woof 3

Nájsť kvalitný reproduktor, ktorý aj hrá je v dnešnej dobe veľmi ťažké. Výrobcovia neustále vyrábajú nové Bluetooth reproduktory, ktoré stále zdokonaľujú. Creative sa teda rozhodol zdokonaliť svoju radu Woof a prináša na Slovenský trh reproduktor Creative Woof 3, ktorý sme dostali od Creativu na testovanie.

Woof3_lifestyle_1

Obsah balenia

Balenie samotného repráčika je veľmi jednoduché. V plastovej krabičke nájdete okrem reproduktora manuál na jeho používanie a USB kábel kde na druhej strane je microUSB koncovka, pomocou ktorej sa repráčik nabíja.

71SrNi2JmML._SL1500_

Na vrchnej strane reproduktora sa nachádza jedno jediné tlačidlo, ktoré slúži na párovanie reproduktora alebo na príjem hovoru. Na prednej strane máme len logo a trojicu dierok, za ktorými sa skrýva mikrofón pre hovor. Pomocou tohto Bluetooth reproduktoru sa samozrejme dá aj telefonovať. Na zadnej strane nájdeme tlačidlo reset, microUSB konektor pre nabíjanie samotného repráčika, slot pre pamäťové karty na ktoré si môžete nahrať hudbu a nemusíte si BT repráčik spájať cez Bluetooth. Ďalej na zadnej strane nájdeme už len tlačidlo pre reset a 3,5mm jack, ktorý slúži na pripojenie k starším notebookom, ktoré BT nemajú.

20160119_123522_HDR

Na bočnej stene repráčika nájdeme už len tri tlačidla pomocou ktorých si vieme stišovať a zvyšovať hlasitosť hudby ale aj posúvať samotné skladby pokiaľ ich máme na pamäťovej karte. Stredné tlačidlo slúži ako ,,pause“ alebo ,,play“.

creative-woof-3-5_b46p

Kvalita zvuku je veľmi dobrá repráčik má vysoké výšky za čo Creative veľmi chválim. O basoch sa to už teda nedá povedať ale tak malý repráčik som ešte nepočul nikdy lepšie hrať ako hrá Creative Woof 3. Testoval som ho vyše mesiaca ale úplne mi dostačoval na záhradu, kde som si ho pripojil k MacBooku a vychutnával si počúvanie hudby.

7

Creative Woof 3 hodnotím veľmi pozitívne. Odporúčam ho každému koho nebaví prenášať repráky a postačuje mu niečo menšie ale za to niečo kvalitné. Reprodukcia bola veľmi dobrá samozrejme nemôžeme očakávať od takéhoto repráčika, že nám bude hrať ako ,,bedne“ na diskotéke. Cena tohoto repráčika sa momentálne pohybuje okolo 25 eur.

 

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement