Predaj Samsung Gear S3 začína už o dva dni

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak už tento piatok spúšťa predaj očakávaných inteligentných hodiniek Samsung Gear S3. Záujemcovia majú na výber dva varianty – elegantnú verziu classic a športovú verziu frontier. Odporúčaná maloobchodná cena oboch modelov je 399 €.

20160928jmw9tnzwhhrlu1v5otwf5esz

Pri ich návrhu Samsung čerpal inšpiráciu od výrobcov klasických hodiniek. Veľký dôraz sa kládol na detailné a jemné remeselné spracovanie, vďaka čomu pôsobia moderne a zároveň nadčasovo. Dôkazom toho je aj kompatibilita s 22mm hodinkovým remienkom a možnosť si ich prispôsobiť svojmu štýlu. Okrem klasického a elegantného vzhľadu spĺňajú Gear S3 štandardy prachu a vodeodolnosti (stupeň krytia IP68) a ponúkajú aj odolnosť spĺňajúcu armádne požiadavky. Používateľ tak s nimi môže prežiť celý deň bez ohľadu na počasie. Prvýkrát v histórii sú hodinky vybavené sklíčkom Corning Gorilla® Glass SR+, ktoré je špeciálne určené pre nositeľné zariadenia a vyznačuje sa väčšou odolnosťou voči poškriabaniu a rozbitiu displeja.

20160928a0pudjtdt9wooj9cyb76rbnw

Unikátnym prvkom je funkcia Always On Watch, ktorá neustále zobrazuje čas na displeji, čím ešte viac napodobňujú vzhľad a dojem z luxusných analógových hodiniek. Vďaka batérii s dlhou výdržou ich stačí nabíjať raz za 4 dni. Vstavané GPS a aplikácia S Health, ktoré dopĺňajú výškomer, tlakomer či rýchlomer, umožňujú monitorovať denné aktivity. K dispozícii je aj pestrá škála ďalších aplikácií a dizajnových ciferníkov.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement