Obľúbený odolný smartfón CAT S30 zlacnel na cenu pod 200 eur

Jeden z najúspešnejších odolných smartfónov na slovenskom trhu, model CAT S30, znižuje svoju cenu. Tá sa po zlacnení dostala pod úroveň 200 eur. Novinku je možné kúpiť vo viacerých slovenských obchodoch alebo u operátorov O2, Orange a Telekom.

Úspešný model odolný voči vode, prachu, mastnote či nárazom podľa normy IP67 je po novom možné zakúpiť za odporúčanú maloobchodnú cenu 199 eur. CAT S30 so zníženou cenou nájdete v slovenských obchodoch a e-shopoch a v ponuke operátora Orange, kde je možné v spojení s hlasovým programom získať telefón už od 1 eura. Operátor Telekom ponúka CAT S30 v kombinácii s paušálom už od 1 eura, v O2 môžete smartfón získať už za 2 eurá. Obaja operátori potom plnú sumu zariadenia upravia začiatkom apríla pri pravidelnej zmene cenníka.

CAT S30 ponúka okrem bohatej výbavy aj odolnosť voči prachu, vode a nárazom podľa normy IP67. Vydrží pád z výšky 1,8 metra či 30 minút v jeden meter hlbokej vode. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na výkonný štvorjadrový 1,1 GHz procesor, 1 GB pamäte RAM, 8 GB zabudovanej pamäte s podporou microSD kariet, veľký 4,5-palcový displej, 5-megapixelový fotoaparát, Wi-Fi, Bluetooth, GPS či operačný systém Android.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement