Nová značka monitorovacej techniky na Slovenskom trhu

Hľadáte profesionálny kamerový systém no s bezkonkurenčnou cenou? Potom je HiWATCH, nová značka, od najväčšieho výrobcu kamerových systémov na svete práve pre vás. Ponúka výborný pomer cena/kvalita, riešenia pre domácnosti a malé podniky, podporu až 256 zariadení v jednom systéme, jednoduchú inštaláciu a ovládanie, aplikáciu na správu systému pre Android či iOS.

V neposlednom rade ide o značku, pri ktorej si môžete byť istý že jej podpora, servis či rozšírenia budú dostupné aj v budúcnosti.

Túto zaujímavú novinku nájdete v ponuke obľúbeného slovenského distribútora, nie len výpočtovej techniky, AGEM Computers. E-shop, agem.sk, ponúka všetko na vytvorenie bezpečnostného kamerového systému pre malé spoločnosti, úrady, školy či bežné domácnosti.

V sortimente nájdete kompletné portfólio analógovej ale aj digitálnej bezpečnostnej techniky, rôzne profesionálne typy kamier napr. s nočným FullHD záznam a výkonné viackanálové prijímače.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement