Nástupca Lumii 1320 prešiel certifikáciou FCC

Nástupca lacného tabletofonu Nokia Lumia 1320 sa blíži. Zariadenie, ktorého špecifikácie nedávno potvrdil benchmark GFXBench, prešlo v posledný deň minulého roka certifikáciou FCC, ktorá odhalila podporu sietí LTEAdvanced. Okrem toho sa na čínskej sieti Weibo objavili prvé živé zábery, ktoré odhaľujú zadný kryt zariadenia a náhľad pod neho.

fb1_lumia-1330-back-1Dizajnovo sa bude chystaná Lumia 1330 (1335?) Podobať nedávno predstavenej Lumii 535, rozmery zariadenia sa však prispôsobia uhlopriečke displeja 5,7 palcov. Do útrob tabletofonu sa zmestí rozmerná batéria, jej kapacitu však nepoznáme.

580_image-thumb-3Telefón má poháňať starší procesor Qualcomm Snapdragon 400 podporený 1 GB operačnej pamäte, poteší však 32GB vnútorné úložisko a dvojica fotoaparátov o rozlíšení 14 a 5 megapixelov.

0e6_lumia-1030-renderK predstaveniu pravdepodobne dôjde na barcelonskom veľtrhu Mobile World Congress v marci tohto roku.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement