Microsoft Lumia 435 & Lumia 532: Cenovo najdostupnejšie smartphony Lumia všetkých čias

Spoločnosť Microsoft dnes oznámila celosvetovú dostupnosť smartphonov Microsoft Lumia 435 a Lumia 532, cenovo najdostupnejších modelov Lumia všetkých čias. Vďaka najnovšiemu systému Windows Phone 8.1 ponúka Lumia 435 i Lumia 532 svojim majiteľom za priaznivú cenu skvelé možnosti, ktoré im dovolia zvládať viac úloh na cestách.

Lumia435_Marketing_1_SSIM

Stále viac ľudí premýšľa, že prejde z bežného (tzv. feature) telefónu na smartphone. Lumia 435 a Lumia 532 im ponúkajú vyvážený kombináciu funkcií a výkonu, pričom posúvajú dostupnosť systému Windows Phone 8.1 na doposiaľ nevídanú cenovou úroveň. Lumia 435 je prvá Lumia z radu 400 a doposiaľ cenovo najdostupnejšia Lumia vôbec.

Lumia435_Marketing_2_DSIM

Vďaka najdôležitejším funkciám smartphonu, systému Windows Phone a prístupu k najnovším aplikáciám umožní vyskúšať si výhody Windows Phone ešte väčšiemu okruhu používateľov. Lumia 532 je výkonný smartphone so štvorjadrovým procesorom, ktorý stavia na úspechu modelu Lumia 530. S prémiovým dizajnom, rýchlym prehľadom (Glance screen), čelnou kamerou a väčšou kapacitou pamäte umožní Lumia 532 zvládať život lepšie so službami Microsoft.

  • Vyberte si medzi hlasovými a video hovormi vďaka integrácii Skype a čelnej kamere.
  • Prezerajte, komentujte, upravujte alebo zdieľajte dokumenty v teréne vďaka plnohodnotnému balíku Microsoft Office, ktorý je v telefónoch predinštalovaný.
  • Majte svoje fotky, videá a dokumenty Office vždy bezpečne zálohované na bezplatnom cloudovom úložisku OneDrive s kapacitou až 30 GB [1].
  • Zoznámte sa s Cortanou, najlepšou virtuálnou asistentkou, ktorá predpovedá vaše potreby a šije vám svoje odporúčania na mieru.
  • Jednoducho vybavte pracovnú i súkromnú korešpondenciu priamo zo smartphonu Lumia vďaka predinštalovanej aplikácii Microsoft Outlook.
  • Rýchlo a jednoducho fotografujte prostredníctvom programu Lumia Camera. Fotografujte, editujte a zdieľajte úžasné selfie vďaka prednej kamere a aplikácii Lumia Selfie.
  • Poskladajte si domovskú obrazovku podľa svojich predstav vďaka najnovšej verzii Windows Phone 8.1 s aktualizáciou Lumia Denim. Využiť môžete Centrum akcií, klávesnicu World Flow a zložky Live Folders.
  • K najnovším funkciám sa dostanete vďaka pravidelným updatom systému Windows Phone.

Lumia532_Marketing_1_SSIM

„Keď sme pred tromi rokmi predstavili prvé zariadenie Lumia, oznámili sme tiež náš záväzok prinášať zmysluplné inovácie veľkému množstvu ľudí za tak dostupnú cenu, ako je to len možné,“ hovorí Jo Harlow, Corporate Vice President for Phones v spoločnosti Microsoft. „Predstavením smartphonov Lumia 435 a Lumia 532 sme priniesli cenovo najdostupnejšie modely Lumia v celej histórii. Najnovšie tak oslovujeme i zákazníkov, ktorí si budú kupovať svoj prvý smartphone. Lumia 435 a Lumia 532 kombinujú cenovo dostupné hardwarové inovácie s najnovším softwarom a službami Microsoft – vrátane napríklad asistentky Cortana, Office a OneDrive – za neuveriteľne nízku cenu.”

Lumia532_Marketing_4_DSIM1

Lumia 435 bude na vybraných trhoch dostupná v priebehu januára, Lumia 532 bude nasledovať vo februári. Záujemcovia si budú môcť vybrať z mnohých farebných odtieňov, ako je žiarivo zelená, žiarivo oranžová, biela a čierna; všetko vo variantoch pre jednu alebo dve SIM. Verzia dualSIM bude ponúkať funkciu Smart Dual SIM, ktorá umožní jednoducho ovládať hovory a správy na oboch používaných číslach. Ceny sa môžu na jednotlivých trhoch líšiť podľa daní a dotácií, mali by sa pohybovať okolo 69 eur bez dane a dotácií pri smartphone Lumia 435 a 79 eur bez dane a dotáci pri smartphone Lumia 532.

[1] Až 30 GB zadarmo, pokiaľ zapnete automatické zálohovanie fotografií.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement