Máte radi vôňu novootvoreného Macu? Kúpte si sviečku, ktorá vonia rovnako

Výrobca TwelveSouth, ktorý sa zameriava na príslušenstvo pre Apple zariadenia uvádza sviečku, ktorá vonia rovnako ako keď otvoríte krabicu s Macom. Často sa hovorí o špecifickej vôni pri otvorení nového Macu alebo iPhonu.  Spoločnosť TwelveSouth sa rozhodla začať vyrábať sviečku s vôňou novootvoreného Apple produktu. Jej názov je výstižný: „New Mac“.

new-mac-candle-1024x576

Sviečka sa dá zaobstarať priamo na stránkach výrobcu za 24 amerických dolárov, takže to rozhodne nie je lacná záležitosť, keď si uvedomíme, že ide len o sviečku. Vonná zmes sa skladá zo 100% sójového vosku, obsahuje emulzie z mäty, broskyne, bazalky a ďalších prírodných látok.  Keď už nič iné, môže byť tento doplnok pekným darčekom pre skutočného Apple nadšenca.

Zdroj: 9to5mac.com

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement