Majitelia iPhone 7 sú nešťastní: Má veľmi zlú kvalitu hovorov

Posledných pár dní prví majitelia iPhone 7 objavili niekoľko chýb, ktoré na svojej čisto novej a poriadne drahej novinke nečakali. Najnovším problémom, ktorý zaplavil fóra podpory pre Apple produkty je veľmi zlá kvalita hovorov.

apple-iphone-7-640x310

„Je to akoby bol telefón dutý a zvuk vychádzal spoza neho,“ píše jeden z nespokojných majiteľov. Potom dodal, že tento problém má len pri hovoroch, teda pri základnej funkcii telefónu.

Na tento bizarný problém má pomôcť zníženie hlasitosti, čo však rozhodne nie je trvalým riešením. Apple priznalo chybu a tí zo zákazníkov, ktorí nahlásia problém s reproduktorom dostanú náhradné zariadenie.

Momentálne nie je jasné či ide o chybu v hardvéri alebo softvéri. Vzhľadom na fakt, že Apple zariadenia vymieňa za nové kusy je dosť možné, že pôjde o problém s hardvérom.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement