Lumia 640 XL teraz dostupná na Slovensku

Spoločnosť Microsoft dnes oznámila dostupnosť modelu Microsoft Lumia 640 XL na Slovensku, a to za cenu len 189 eur. Lumia 640 XL doplní portfólio Lumia produktov a ponúka ešte lepšiu prácu so zariadením, zvýšenú produktivitu pomocou integrovaného Microsoft Office, OneDrive a rýchlemu 4G pripojeniu. Lumia 640 XL bude podporovať aktualizáciu na Windows 10, ktorý bude dostupný v priebehu roka.

640XL

  • Plynulý a rýchly prístup k dôležitým dokumentom alebo spusteniu vašich obľúbených webových stránok, aplikácií a hier vďaka pamäti s veľkosťou 1GB a štvorjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon.
  • Prezeranie fotiek a sledovanie videí na ostrom 5,7” HD displeji.
  • Dlhá výdrž batérie s kapacitou 3000 mAh, teda celodenný výkon a 24 hodín telefonovania.
  • Detailné zábery i pri nízkom osvetlení vďaka 13 MP fotoaparátu s LED bleskom a predinštalovanou Lumia Camera.
  • Stále informovanie o dôležitých udalostiach pomocou funkcie Rýchly prehľad.
  • Najnovšia verzia operačného systému Windows Phone 8.1 a Denim aktualizácia, doplnená o centrum akcií.
  • Aktuálnosť najlepších funkcií zároveň i budúcnosť výhod služieb Windows 10 dostupného v priebehu roka pomocou pravidelných Windows aktualizácií.

640XL_2

Lumia 640 XL je na Slovensku dostupná vo voľnom predaji vo farbách: lesklá biela a matná čierna. Čoskoro sa objaví u vybraných operátorov.

Lumia 640 XL je na Slovensku dostupná v prevedení dualSIM (189 eur) a LTE (218 eur).

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement