Limitovaná edícia Honoru 8! Telefón bude dostupný v modrej farbe so 64GB pamäťou

Na základe ohlasov a podnetov od našich fanúšikov a zákazníkov prichádzajú Honor a jeho exkluzívny partner Datart s limitovanou edíciou Honoru 8 Blue s 64GB pamäťou.
 
Telefón bude v tomto špeciálnom variante a obľúbenom farebnom prevedení k dispozícii od štvrtka 3. novembra, a to až do vypredania zásob. Zákazníci si ho môžu zaobstarať len v predajniach Datart a na stránkach Datart.sk.
honor_8_sk
 
Honor 8 je súčasnou vlajkovou loďou spoločnosti Honor. Jeho pýchou sú najmä kvalitný duálny fotoaparát, bleskurýchla čítačka odtlačkov prstov kombinovaná s programovateľným tlačidlom SmartKey alebo jemný 5,2 „displej. Zaujme aj svojim dizajnom, ktorému kraľujú sklenený chrbát s originálnym 3D efektom.
 
Honor 8 je k dispozícii v modrej, bielej, antracitovej a zlatej farbe. Cena za 32GB prevedenie je 409 euro, za 64GB variant je to 449 euro.
 
Viac informácií na www.honor8.sk

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement