iPhone 7 Plus explodoval skôr, než dorazil k majiteľovi

Horúce správy o explodujúcom Samsungu Galaxy Note7 pomaly vyhasínajú, internetom však teraz koluje kauza o podobne zničenom iPhone 7 Plus. Objednal si ho kolega užívateľa siete Reddit s nickom kroopthesnoop, jeho nový telefón však dorazil v nasledujúcom stave.

iphone7-exp-3-650x488

Kým prijatý balík žiadnym viditeľným poškodením netrpel, originálna krabička telefónu bola zničená a v nej sa nachádzal obhorený telefón s viditeľnými známkami preliačín. Používateľ uviedol, že sa zrejme stalo niečo medzi továrňou a doručením, čiže viní skôr doručovateľskou firmu než Apple. Gigant z Cupertina si napriek tomu vyžiadal zaslanie telefónu na analýzu a nešťastnému majiteľovi zariadil u operátora AT & T náhradný kus.

iphone7-exp-1-487x650

Snáď sa potvrdí, že sa jedná o ojedinelý problém a Apple nebude musieť siahnuť k podobnej zvolávacej akcii, ako Samsung. Žiadne ďalšie explózie nových iPhonov našťastie evidované nie sú.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement