HTC pridal do Google Play aplikáciu s počasím

V obchode Google Play sa ocitla ďalšia Android aplikácia z dielne HTC. Po správcovi súborov sa tentokrát jedná o počasie. Stiahnuť si ju môžu všetci majitelia smartfónov od výrobcu, ktoré bežia na operačnom systéme vo verzii 4.4 a vyššej. 

htc-weather-1

Aplikácia HTC Weather poskytuje aktuálne informácie o počasí v takmer každej krajine. Nakoľko využíva dáta z osvedčeného zdroja AccuWeather.com, o kvalitu mať strach v tomto prípade určite niekto nemusí.

htc-weather-2

Okrem zobrazovania aktuálneho počasia nechýba aplikácii ani približná predpoveď, a to až na 14 dní dopredu. Jej používanie navyše spríjemní množstvo pekných animácií či veľmi unikátne používateľské prostredie v tradičnom HTC štýle.

Zverejnením svojich aplikácií v Google Play Store chce spoločnosť prinášať používateľom nezávislé aktualizácie od aktualizácií pre operačný systém s nadstavbou UI Sense.

Aplikáciu si môžete kliknutím sem.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement