Honor 8 Pro získal prestížne ocenenie EISA

Spoločnosť Honor získala prestížne ocenenie EISA za svoj najvýkonnejší model Honor 8 Pro. Honor 8 Pro, ktorý bol na náš trh uvedený v apríli tohto roku, si právom zaslúžil titul „Najlepší európsky spotrebiteľský smartfón“ za rok 2017-2018. Medzinárodná porota EISA (European Image and Sound Association) je zložená z expertov v oblasti technológií.

Honor 8 Pro s 5,7 „QHD displejom má duálny fotoaparát, USB-C port, čítačku odtlačkov prstov alebo NFC, videá nakrúca až do rozlíšenia 4K. Vysoký výkon zaručuje nadštandardná 6GB operačná pamäť, ktorú dopĺňa 64GB interná pamäť. Odporúčaná cena u všetkých autorizovaných predajcov je 590 EUR. Honor 8 Pro je dostupný v zlatej, modrej a novo aj v čiernej farbe.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement