Honor 8: Len ružová to môže byť!

Na základe želaní najmä ženskej časti fanúšikov prichádzajú Honor a jeho exkluzívny partner Alza.sk s limitovanou edíciou Honor 8 Pink. V predaji bude iba obmedzený počet kusov. Ideálny darček pre nežné pohlavie! Pri nákupe jedného z najpopulárnejších súčasných telefónov, Honoru 8, si tak zákazníci môžu vyberať už z piatich krásnych farieb. Modrá, biela, antracitová, zlatá a teraz aj ružová. Málokto na našom trhu takto širokú farebnú paletu telefónov ponúka. Telefón bude možné zakúpiť v špeciálnom jemne ružovom odtieni, tzv. Sakura Pink,  od 5. 12. a to až do vypredania zásob.
honor-8_colours_small
 
Honor 8 je súčasnou vlajkovou loďou spoločnosti Honor. Môže sa pýšiť najmä kvalitným duálnym fotoaparátom, bleskurýchlou čítačkou odtlačkov prstov kombinovanou s programovateľným tlačidlom SmartKey alebo jemným 5,2 „displejom. Zaujme aj svojim dizajnom, ktorému kraľujú sklenený chrbát s originálnym 3D efektom. Honor 8 Pink s 64GB pamäťou je možné zakúpiť za 449 EUR. Viac informácií na www.honor8.sk.

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement