Extrémne odolný telefón do každého prostredia – Maxcom MM899

Telefón Maxcom MM899 je ako švajčiarsky armádny nôž, pretože sa naň vždy môžete spoľahnúť a jeho využitie je naozaj všestranné.

Či už ste milovníkom extrémnych športov, rybolovu alebo poľovníctva, prípadne manuálne pracujete na stavbe, v dielni, či v záhrade, Maxcom MM899 s maximálnym dôrazom na odolnosť, je stvorený presne pre vás.

Telefón Maxcom MM899 je kvalitný klasický telefón s robustnou a pevnou konštrukciou, ktorá vydrží aj naozaj veľkú záťaž. Kvalitná klávesnica s veľkými tlačidlami vám pohodlne umožní písanie aj v pracovných rukaviciach.

Extrémne silná baterka, až 400mAh, zvláda naozaj všetko. Poskytuje energiu na rozhovor dlhý až 24 hodín a v spolupráci s najväčšou batériou, s priemerom 1,5 cm, osvetlíte akýkoľvek priestor na dostatočne dlhý čas. Pomocou funkcie powerbanky dokáže Maxcom MM899 ľahko dobiť aj batériu 3 smarfónu.

Farebný displej telefónu má uhlopriečku 2,4 palcov pri rozlíšení 176 x 220 pixelov. Je jasný a poskytuje nádherné zobrazenie a výbornú čitateľnosť aj za nepriaznivých svetelných podmienok. Tlačidlová klávesnica zaisťuje pohodlné a rýchle písanie.

Medzi kľúčové vlastnosti telefónu Maxcom MM899 patria:

  • Veľmi odolná konštrukcia (odolnosť voči vode, prachu i pádom)
  • Extrémne silná 4000mAh batéria s funkciou Powerbanky
  • Pohodlná tlačidlová klávesnica, ktorú je možné ovládať aj v rukaviciach
  • Výborné zobrazenie displeja
  • Miesto pre dve SIM karty
  • Fotoaparát
  • Čas hovoru až 24 hodín
  • Pohotovostný režim až 800 hodín

Výbavou je telefón Maxcom MM899 pripravený naozaj na všetko. Odolné telo neohrozí prach, blato ani väčšie údery a pády. Je hrdým nositeľom vysokého štandardu krytia.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement