CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom si môžu zákazníci Telekomu a O2 kúpiť už od stredy 7. decembra. Rozšírené balenie CAT S30 si môžu zákazníci Telekomu kúpiť už od 2 eur mesačne s paušálom Happy L, zákazníci O2 zaň zaplatia 2 eurá v kombinácii s ktorýmkoľvek O2 Paušálom alebo službou O2 Fér na faktúru.

acl_5775

Úspešný model, predstavený počas minulého roka, ponúka okrem bohatej výbavy aj odolnosť voči prachu, vode a nárazom podľa normy IP67. Vydrží pád z výšky 1,8 metra či 30 minút v jeden meter hlbokej vode. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na výkonný štvorjadrový 1,1 GHz procesor, 1 GB pamäte RAM, 8 GB zabudovanej pamäte s podporou microSD kariet, veľký 4,5-palcový displej, 5-megapixelový fotoaparát, Wi-Fi, Bluetooth, GPS či operačný systém Android.

acl_5808

CAT S30 s autonabíjačkou a držiakom je možné kúpiť od stredy 7. decembra už od 2 eur v kombinácii s ktorýmkoľvek O2 Paušálom či službou O2 Fér s platbou na faktúru. Zákazníci Telekomu ho môžu mať už za 2 eurá mesačne v kombinácii s paušálom Happy L.

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement