BlackBerry Passport Gold Edition

Ak nemáte hlboko do vrecka a potrpíte si na luxusnú elektroniku, ale telefóny Vertu vám nepadli do oka, možno vás zaujme kanadská novinka BlackBerry Passport v luxusnom prevedení z rýdzeho zlata. Tento exkluzívny model síce ešte nebol oficiálne predstavený, ale na internet sa už dostali prvé fotografie.

887_passport

BlackBerry vyrába v spolupráci s Porsche Design špeciálnu Porsche edíciu vybraných modelov za adekvátne naddimenzovanú cenu, ale trúfam si povedať, že tento takmer základný model, kde bolo miesto ocele použité zlato, vyzerá oveľa lepšie. Cenu zatiaľ bohužiaľ nepoznáme, ale dá sa očakávať, že BlackBerry luxusnej edícii pravdepodobne čoskoro predstaví v Dubaji.

0cd_1412614288073-031955

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement