Apple predstavil nové iPhony: špeciálna červená edícia a nové úložiská

Už od rána Applu nefungovala webová verzia jeho obchodu Apple Store. To značí jedno – budú predstavené nové produkty. A skutočne sa tak stalo – Apple pred niekoľkými málo minútami predstavil nové verzie svojich telefónov iPhone.

Novinkou je predovšetkým špeciálna červená verzia iPhonu 7 a 7 Plus, prezývaná Product Red. Musíme uznať, že iPhonom veľmi pristane. V minulosti Apple túto farbu využil už u mnohých produktov. Objednávky bude možné uskutočniť od 24. marca.

Výnosy z Product Red zariadení potom Apple venuje na boj proti AIDS. Ďalšou novinkou je potom aktualizovaný model SE. Ten sa novo dočkal 32 GB a 128 GB varianty. Tie tak nahradzujú verzie s 16 GB a 64 GB, u ktorých Apple ukončil predaj. Rovnako ako u červeného iPhonu 7 a 7 plus budú aj tu objednávky spustené v piatok 24. marca.

Igor Krahulec

Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement