Apple možno pridá novú farbu pre iPhone 7 a 7 Plus

Apple po úspechu novej farby Jet Black, ktorá sa objavila pri iPhone 7 a 7 Plus, plánuje ďalšiu farebnú variantu. Podľa serveru Mac Otakara by to mala byť farba “Jet White“. V správe sa neuvádza, kedy by mala táto šiesta farebná kombinácia doraziť. Správa však tiež dodáva, že informácie z dodávateľského reťazca môžu byť nespoľahlivé.

Japonský web Mac Otakara sa už skôr potvrdil ako dôveryhodný zdroj informácií okolo spoločnosti Apple. Ešte pred predstavením iPhonu 7 server predpovedal príchod novej farby Jet Black alebo absenciu 3,5 mm jacku. Ďalšie “trefy do čierneho” zaznamenal tiež s menšími detailmi pri iPhone 7. Bol to napríklad nový Home Button alebo absencia Smart Connectoru.

jet-white-apple-mozno-prida-novu-farbu-pre-iphone-7-a-7-plus-750x398

Avšak, blog zle predpovedal príchod svetlejšej farby Rose Gold pri iPhone SE. Je teda otázka, nakoľko s príchodom novej “Jet White” môžeme počítať.

Je možné, že sa pri iPhone 7 farby Jet White naozaj dočkáme. Prípadná varianta Jet White by nemusela byť napríklad tak citlivá na škrabance a ostatné odreniny, čo je jeden z hlavných nedostatkov varianty Jet Black, ktorá v nepoškodenom stave príliš dlho nevydrží. Uvidíme teda v nasledujúcich týždňoch, či sa táto informácia potvrdí alebo nie. Ak by Apple niečo takéto plánoval, zrejme by to chcel stihnúť do Vianoc.

Zdroj: MacRumors

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement