Ani príliš ďaleko, ani príliš blízko, ani príliš malé. Všetko tak akurát

Festivalové pódia neboli nikdy tak blízko. Morské vlny, zrnko piesku, či oko kraba neboli nikdy také veľké. Vzdialené detaily neboli nikdy viditeľnejšie. Teda v prípade, že v príručných taškách nenosíte ďalekohľad. Zabudnite na ďalekohľad, zabudnite na veľké ťažké zrkadlovky. Letu svedčí „lážo plážo“ a ASUS ZenFone Zoom. Najtenší smartfón s 3 – násobným optickým zoomom a až s 12 – násobným zväčšením fotografovaných objektov.

ZenFone_Zoom_black

Spomeňte si, koľko krát ste si rôzne detaily všimli až na fotke. Ako sa oslávenec tvári pri krájaní torty. Výrazy tváre vašich detí, partnerov, priateľov pri rôznych športových aktivitách, ochutnávkach exotických „akože delikates“. Alebo ako sa osoby v pozadí tvária, keď vedia, že nie sú hlavnými hrdinami záberu. V danom momente nepovšimnuté detaily a na fotkách pohľady, ktoré precvičia vašu brušnú bránicu. Unikátne detaily, ktoré sa s telefónom ASUS ZenFone Zoom stanú pravdepodobnejšie a ostrejšie ako kedykoľvek doteraz.

ZenFone_Zoom_white

Majstrovský objektív japonskej firmy HOYA poskladaný z 10 optických prvkov dokáže 3 – násobne priblížiť akýkoľvek objekt a urobiť detailný záber z optickej vzdialenosti len 28 až 84 mm v celkovom, až 12 – násobnom zväčšení. A to aj v pohybe. Optická stabilizácia 4 EV, poskytuje až 16 x dlhší čas expozície pre dokonale ostré snímky, či už sa hýbete vy, alebo váš objekt. Blesk Real Tone s dvoma LED diódami rozvidnie tmu a automatické laserové ostrenie zveční okamih za okamžité 0,03 sekundy.

ZenFone_Zoom_ZX551ML_Black_White

Je až neuveriteľné, ako sa funkcie zrkadlovky dokážu vtesnať do 5 milimetrového, rekordne štíhleho tela. 5,5 – palcový FullHD displej s hustotou pixelov 403 ppi z vás tak urobí svedkov dokonale vykreslených detailov. A nie len z vás, ale vďaka technológii IPS ponúkne plnohodnotné pozorovacie pole aj širšiemu publiku zvedavcov.

ASUS ZenFone Zoom je sám o sebe kombináciou precízne skonštruovaných detailov. Leštená koža v čiernom, alebo bielom prevedení opásaná jedným kusom odolného, exkluzívne vyzerajúceho, kovového rámu dáva poznať, že ide o prémiové zariadenie najvyššej kvality.

ZenFone_Zoom_ZX551ML_Black_25

O prémiovej spoľahlivosti telefónu ASUS ZenFone Zoom svedčí aj výkon 64 – bitového procesora Intel, dvojkanálová 64 GB RAM a okamžitý čas odozvy dotyku 60 ms. Extrémny výkon, realistický displej otvára možnosti neobmedzenej multimediálnej zábave, ale i na výkon náročným hrám. Preto nesmie chýbať, a ani nechýba, silný, čistý, akustický kino zvuk päť – magnetových reproduktorov a technológie SonicMaster 2.0..

Igor Krahulec
Volám sa Igor Krahulec a som šéfredaktor webov www.mobildobodky.sk, www.pc.dobodky.sk a www.foto.dobodky.sk . Zaujímam sa o IT a mobilné technológie. Venujem sa hlavne mobilným telefónom, ale napríklad aj počítačom a ich perifériám. Ak by ste čokoľvek potrebovali neváhajte ma kontaktovať na e-mail redakcia@dobodky.sk alebo na redakcia@mobildobodky.sk

Advertisement